Dal Degan - synonymum pro postřikování

Stručně o historii a sortimentu

 Již více než stotřicet let uplynulo o doby, kdy byla v roce 1870 společnost Dal Degan založena jako malá podnikatelská firma, jejímž cílem bylo uspokojit poptávku místních zemědělců, kteří měli zájem o ditribuci vody a síry. Od té doby se firma rozšířila na nová místa a dosáhla nových výsledků, aby sloužila dalším potřebám rozvíjejícího se zahradnictví a zemědělství.
Během svého rozvoje se společnost neustále snažila o rozvoj a inovaci, aniž by zapomínala na osvědčené technologie jako dědictví předchozích generací.
Zavedení strojů s vyspělou technologií odstartovalo modernizaci technického vybavení, což nám pomáhá zaručit našim zákazníkům základní cíle naší výroby: KVALITU - VÝKONNOST - FUNKČNOST - ESTETICKÝ VZHLED. Dalším důležitým prvkem rozvoje firmy Dal Degan bylo rozšíření působnosti, a to i do zahraničí. Díky této skutečnosti můžeme tvrdit, že se celá škála našich výrobků, od nejmenších postřikovačů  jako je například Eros, až po nejpropracovanější zařízení, v této chvíli vyskytuje po celém světě. Je to důkaz neustálého růstu firmy, jakož i výsledek stálého prověřování přesnosti a kvality výrobků.

Na trhu v České republice se můžete s postřikovači Dal Degan setkat již od roku 1992. Za tuto dobu se staly velmi oblíbenými nejen díky své kvalitě, ale i bezkonkurenčnímu servisu spojenému s distribucí a opravami našeho zboží.

V sotimentu Del Degan můžete najít :

Ghibli
Ruční postřikovač s objemem 1 litr. Obzvláště vhodný pro domácnost a květiny na balkonech.

Eros
Postřikovač s nádrží 2 litry. Nádoba se tlakuje před použitím. Je vybaven pístem s velkým průměrem, pohodlnou ručkou a páčkou, která umožňuje postřikovač natlakovat bez námahy. Nastavitelná tryska je vyrobená z nylonu.

Ares
Postřikovač s nádrží 6 a 8 litrů. Nádoba se tlakuje před použitím. Možnost nošení na popruhu přes rameno nebo za pomoci ručky. Ares je stabilní, je vybavený prodloužením s nastavitelnou tryskou. Má i bezpečnostní ventil a ventil k uvolnění tlaku.

Venere +Diana
Modely vyrobené z termoplastu s přídavkem stabilizační směsi k ochraně před UV paprsky. Objem 12, 16, 20 litrů. Kryté závity. Anatomická páka s možností montáže vpravo i vlevo. Typ Venere je vybaven mosazným pístem, model Diana nylonovým.

Vulcano
Postřikovač s dvojím účinkem - s čerpadlovým pístem a tlakovou komorou, vyrobený z mosazi, na pevném ocelovém stojanu. Dodáván s postřikovacím prodloužením a pákovým ventilem, filtrem a sací trubicí.

Libeccio
Jednokolý vozík s nádobou o kapacitě 70 litrů. Tento model je vybaven samoplnicím čerpadlem ze silné mosazi. Je dodáván s mosazným pákovým prodloužením a pětimetrovou postřikovací trubicí.

 

Vynikající ruční postřikovač
Zádové postřikovače různých variant
designed by Panavis & Panadela | contents ©2020 www.agro-daldegan.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart